Trabzon

Trabzon gezilecek doğa harikası yerleri ile sizleri bekliyor. Tarihi mekanlar ile dolu bir şehiri gezmek keşfetmek için doğru adres Trabzon Rent. Hemen aracını seç kirala ve şehri keşfet. Trabzon Rent A Car hizmetimiz sayesinde kolayca araç kiralama rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Trabzon

Şehri Keşfet

Trabzon Hava Limanı
5 Manuel 4 4
Fiyat
250₺ 200₺ /gün
Trabzon Ortahisar
5 Otomatik 5 4
Fiyat
350₺ 300₺ /gün
Trabzon Hava Limanı
5 Manuel 4 4
Fiyat
280₺ 250₺ /gün
Trabzon Hava Limanı
5 Manuel 5 4
Fiyat
350₺ 300₺ /gün
Trabzon Ortahisar
5 Manuel 4 4
Fiyat
300₺ /gün
Trabzon Ortahisar
5 Otomatik 4 4
Fiyat
330₺ /gün
Trabzon Hava Limanı
5 Otomatik 5 4
Fiyat
400₺ 350₺ /gün
Trabzon
4 Otomatik 3 2
Fiyat
550₺ /gün

Daha Fazla Göster

86%
American Parks Trail end Rapid City
Trabzon
0 İnceleme
5H
Fiyat
2.000₺ 278₺
20%
New York: Museum of Modern Art
Trabzon
0 İnceleme
5H
Fiyat
900₺ 712₺
81%
Los Angeles to San Francisco Express
Trabzon
0 İnceleme
5H
Fiyat
1.500₺ 281₺
87%
Cannes and Antibes Night Tour
Trabzon
0 İnceleme
9H
Fiyat
2.100₺ 253₺

Daha Fazla Göster

Şehir Haritaları

Gezi Fikirleri

Gezilecek Görülecek Yerler

Uzun Göl

Trabzon'da gezilecek yerlerin başında gelen UZUN GÖL sizleri ziyarete bekliyor. Trabzon Çaykara içerisinde yer alan uzun göle gitmenin en eğlencili yollarından biri araç kiralamaktır. Geze geze giderek doğal güzelliklerin tadını çıkartabilirsiniz. Uzun göle vardığınızda bir çok restoranlar, cafeler ve eğlence mekanları sizleri bekliyor olacak. Gölün etrafında yapılacak bir çok aktivite bulunduğu gibi uzaklaştıkça da yapılacak gezilecek ve görülecek bir çok seçeneğiniz mevcut. Dilerseniz bir çok otel bulunduğu için rahatlıkla kalacak yer bulabilirsiniz. Kalmak istemeyenler için günü birlik ziyaretler içinde gayet uygun bir mekan. Trabzon merkez'den ortalama 1 saat uzaklıkta yer almaktadır.

Gezilecek Görülecek Yerler

Atatürk Köşkü

Atatürk köşküne gitmek, ortamı izlemek ve doğanın içinde temiz havayı solumak için seçilebilecek güzel bir mekan. Trabzon Ortahisar'da bulunan Atatürk köşkü girişi ücretlidir. Bir kere içeri giriş yaparak istediğiniz kadar gezebilirsiniz. Hem köşkün içini, tarihini ve güzelliklerini hemde dışını, bahçesini ve doğayı oldukça beğeneceksiniz. Atatürk köşkü sizlerin ziyaretini bekliyor. Atatürk köşküne giderken küçük bir ormanın içerisinden geçersiniz, bu orman ücretsiz olmakla beraber aracınızı kenara çekip tadını çıkartabilirsiniz.

Gezilecek Görülecek Yerler

Sümela Manastırı

Trabzon'un Maçka ilçesinde yer alam Sümela Manastırı harika bir tarihi mekandır. Sümela manastırına gitmek için turlar düzenlendiği gibi dilerseniz araç da kiralayabilir, rahat ve keyifli bir yolculuğun tadınıcı çıkartabilirsiniz. Sümela manastırına çıkarken yol boyu derenin kenarından gidersiniz. Yol kenarlarında bir çok durup piknik yapabileceğiniz güzel ortamlar mevcut olduğu gibi bazı restaurantda size hizmet vermek için bekliyor olacak. Maalesef son düzenlemelerden sonra Sümela Manastırının yakınlarına girmek için ücret vermek durumunda kalıyorsunuz. Üstelik araç için değil kaç kişiyseniz kişi başı bir ücreti var. Aynı zamanda aracınızı otoparka park etmek zorundasınız ve otopark ücreti yine sizi bekliyor. Aracınızı park ettikten sonra manastıra kadar dolmuşa binmek zorundasınız ve buda size bir ekstra ücret olacaktır. Ancak tüm bunlarla bitmiyor birde manastırın içine girerken yine ücret ödemek durumunda kalıyorsunuz. Tüm bu ücretler gözünüzü korkutmuyorsa Sümela Manastırı gezilecek görülecek harika tarihi ortamlardan biridir. Ayrıca tüm bu ücretleri vermeden yol kenarlarında biraz önce bahsettiğim yerlerde vakit geçirebilirsiniz. Sümela manastı sizlerin ziyaretini bekliyor.

Mesajlar {{unread_count}}
Chat with: {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

Sen: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}