Hakkımızda

Misyon

     01.01.2022 tarihi itibari ile Trabzon Rent ismi ile hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Trabzon şehrinde bir çok Rent A Car firması bulunmaktadır ancak internet aramaları sonucunda çok azını bulabiliyorsunuz. Trabzon Rent olarak Trabzon'da yer alan tüm araç kiralama firmalarını bünyemizde barındıracağız ve bu sayede müşteriler rahatlık ile ihtiyaçları olan aracı kiralayabilecektir.

 

Sistem Hakkında

     Bugün rent a car firması olarak sizlerin mevcut müşterilerinizi arttırmak için eğer yoksa bir web sayfasına ihtiyacınız vardır. Ayrıca en önemlisi bol bol internet reklamlarına ihtiyacınız olacaktır. Sizi tüm bu süreçten kurtarıyoruz. Reklam vermek, site yaptırmak gibi detaylarda boğulmayın tüm bu riskleri biz alıyoruz. Reklamımız google üzerinde döner ancak sizden bunun için para istenmez. Siz araçlarınızı sisteme ekleyerek gelen potansiyel müşterilerden faydalanabilirsiniz.

     Rent a car firmaları sisteme giriş yaparak satıcı olabilirler ve araçlarını ekleyebilirler. Araç ekleme sınırı bulunmamaktadır rezervasyon başına %10 hizmet bedeli almaktayız. Müşterinin yaptığı ödemeler sistem havuzunda bekletilir. Müşteri aracı teslim aldığında ödeme talebi oluşturabilirsiniz. Hesabınızda belirleyeceğiniz ödeme yöntemi ile paranız size aktarılır.

 

Mesajlar {{unread_count}}
Chat with: {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

Sen: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}